92.16 +0.17%
88.36 Zwemmen
91.54 Fietsen
87.49 Lopen
Algemeen 15 5
Zwemmen 20 5 5
Fietsen 5 5
Lopen 10
Welkom bij het nieuwe scoresysteem van triatlonwedstrijden.be!
Klik hier voor meer uitleg hoe dit scoresysteem is opgebouwd.
Wedstrijd # Totaal
2018
Sportoase Halve van Brasschaat 1 03:42:49 92.99
ETU Sprint triatlon 35 00:53:35 90.05
Port of Antwerp Triathlon Festival 1 01:45:00 93.07
BK Sprinttriatlon 4 00:56:06 93.08
Boerekreektriatlon - T³ supersprint triatlon 15 00:38:17 90.86
Geelse Triathlon 1 01:41:45 92.88
2017
T3 Series Deinze 4 00:57:40 92.39
ETU Cup Wuustwezel 25 00:55:15 89.70
Boerekreek Triatlon 1 00:54:47 93.06
4 Fonteinen Triatlon BK sprint 3 00:56:42 92.94
T3 series Geraardsbergen 7 01:04:45 92.55
Triatlon Brasschaat 1 03:56:42 92.77
Caveman Triatlon 4 02:28:37 90.95
Triathlon lacs de l'eau d'heure 4 02:05:00 92.23
Triatlon Geel 1 01:42:40 92.12
90.25
Zwemmen
91.18
Fietsen
90.15
Lopen
2016
T3 series Team Relay Lille 11 01:01:49 90.30
La Roche - Korte afstand 2 01:55:09 89.42
Generali Zwintriatlon 6 01:53:07 89.19
1/2 Triathlon Deinze 5 03:59:55 87.22
BK Kwartriatlon 8 01:53:34 90.58
BK Halve afstand Triatlon Eupen 7 04:04:17 89.30
Geraardsbergen - Sprint 2 01:17:17 90.70
Sportoase Triatlon Brasschaat 2 04:05:33 88.30
BK sprinttriatlon Gullegem 8 01:00:18 91.36
Triathlon des lacs de l'eau d'heure 1 01:59:29 90.92
T³ Team Relay 2 00:17:35 89.72
89.89
Zwemmen
88.44
Fietsen
84.85
Lopen
2015
T3 series Team Relay Lille 8 00:58:56 88.64
In Flanders Fields Triathlon 3 01:46:06 87.75
BK Triatlon Deinze 3 04:07:03 85.61
Sterke Peer Triatlon 1 00:58:07 88.30
Triatlon van het Donkmeer-Berlare 2 02:09:40 86.34
Hageland Powertriathlon 1 03:04:56 87.97
Bouwpunttriatlon 5 01:50:32 85.28
BK Olympic Distance Triatlon 10 02:04:32 88.80
T3 Series Sprinttriatlon Doornik 4 01:02:54 87.17
Jeugdzwemloop Maldegem 1 00:13:27 83.80
91.05
Zwemmen
88.24
Fietsen
87.70
Lopen
2014
Bleukens Balen Ben Triatlon 4 01:53:45 84.53
Triatlon Viersel 1 00:55:57 83.52
Triatlon Deinze 4 04:02:05 85.28
Mr T Sporta Triathlon Gent - Sprinter 1 00:58:08 86.46
Sterke Peer Triatlon 1 00:58:21 82.48
Triatlon Beerse 1 00:54:15 83.42
Hageland Powertriatlon 18 03:11:04 80.43
Zwemloop Sluis 1 00:38:32 81.98
Antwerp Triatlon 10 01:50:55 86.78
Triatlon La Roche 111 41 04:13:59 75.04
Boerekreek Triatlon 7 01:59:11 80.58
Triatlon Geel 4 00:56:07 80.73
90.45
Zwemmen
81.67
Fietsen
86.34
Lopen
2013
Plastriathlon 6 01:13:21 80.02
Triatlon Vilvoorde 6 01:01:01 80.88
Trinity Wintertriathlon 10 01:21:28 63.75
Trinity Jeugd Wintertriathlon 10 01:21:28 64.45
87.95
Zwemmen
69.71
Fietsen
75.38
Lopen